• WSZYSTKIE
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017

Nr 2 Październik 2017

Dodano: 29 września 2017

To już drugi numer naszego pisma. Dziękujemy za wszystkie sugestie i pozytywne opinie. Z wieloma naszymi Czytelnikami – przyszłymi i obecnymi – mieliśmy okazję spotkać się w Poznaniu na CEDE 2017 – Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych. Dzięki wielu rozmowom wiemy, przed jakimi wyzwaniami stoją obecnie lekarze dentyści. Najważniejsze z nich to zmiany w ochronie danych osobowych i wprowadzenie obowiązku e-dokumentacji. Będziemy o nich informować w kolejnych numerach pisma. A już w tym wydaniu znajdziesz informacje, o które prosili nas lekarze dentyści obecni na targach.

Na stronie 9 polecamy artykuł „Jaka dokumentacja będzie obowiązkowa w wersji elektronicznej od 11 stycznia 2019 r.” oraz na stronie 14 „Sprawdź, czy w 2018 roku będziesz musiał wyznaczyć inspektora ochrony danych osobowych”.   Praca lekarza to jednak przede wszystkim leczenie pacjenta. Dlatego też w tym numerze proponujemy dwa artykuły kliniczne: „Sprawdź, jak możesz leczyć kamicę ślinianki podżuchwowej – wybierz najlepszą metodę z czterech dostępnych” oraz „Jak przeprowadzić bezpośrednią odbudowę ubytku materiałem kompozytowym z wykorzystaniem techniki stempla okluzyjnego”.  

PS. Mamy dla Ciebie prezent – praktyczną checklistę przygotowaną z Kancelarią Kancelaria Naworska Marszałek sp. k. „Komu możesz wydać dokumentację medyczną”. Możesz go przeczytać w wersji papierowej oraz pobrać ze strony www.stomatologiawpraktyce.pl. W kolejnych numerach znajdą się następne checklisty, a najbliższa odpowie na Twoje pytania „Dziecko w gabinecie stomatologicznym – jakie procedury obowiązują”.

Aktualny numer nie jest dostępny w ramach twojej prenumeraty

Przejdź do Mojej Strefy i sprawdź swoje wydania

Moja strefa »

Chcesz mieć dostęp do tego wydania?

Poznaj ofertę – kliknij w poniższy guzik lub zadzwoń 22 518 29 29

Poznaj ofertę »
wiper-pixel